Jdi na obsah Jdi na menu
 


Den 4. - Hrůza a klid

6. 4. 2010

Milý deníčku, zdravím tě z Kradie.

Málem jsem zešílel, když jsem se při výběru své postavičky překlikl a zmizela. Mohl jsem již psát na novo, kdy bych ztratil všechnu svoji dosud nahranou hru, peníze, věci a prostě vše. Naštěstí to byl jenom nějaký překlik kamsi, takže po restartu hry jsem měl naštěstí zase postavičku na svém místě a tak už nikam jinam, než na ni, nekliknu. Nu, ale tak zpět po hrůzné chvilce do hry.

Jelikož jsem si rozpracoval od minule quest, pokračoval jsem. Sice jsem celou dobu chodil se žárovkou nad hlavou, neboť jsem něco dostal, ale neměl jsem to kam uložit, tak jsem si aspoň přes to připadal trochu chytřejší. ^_^ Ale najednou jsem spatřil zlaté vejce, které mě odtrhlo od úkolu. Bohužel mi ubralo všechen život a tak jsem podnikal cestu z města Henesis zpět do parku, les se tomu nedá říkat, páč tohle je oproti pravému lesu přece jen procházka růžovou zahradou. Nuž, po krátké době jsem zjistil něco nového a to, že z prasat a houbiček vypadávají věcičky, které zvýší experience. To ve mě vzbudilo šílenství, které mě odvedlo od úkolu a proto jsem se rozhodl jej odložit a věnovat se lovu těchto věciček, které jsem nutně potřeboval, abych navíšil rychle levely a navíc, ani nevím, zda je to nějaká akce a nebo je to na stálo. Tak jsem si tak pěkně střádal, když jako na potvoru začalo tudy procházet dost hráčů, kteří byli na vyšších úrovních a tak to nakonec dopadlo tak, že jsem se o potvory doslova pral. Házel jsem naštvané obličeje a celkem mě vytáčelo, že nemám místnost pro sebe a že mi ty věcičky dozajista vyberou. Nakonec se objevil týpek, který byl celkem kloudný a dali jsme se do party a společně jsme vybíjeli. Ale to nic neměnilo na tom, že se tam pak ani nedalo být. Párkrát jsem se opět vracel, neboť se v jednu chvíli nahromadilo tolik vajec, že nešlo utéct. Ale i přes vše špatné jsem nakonec navýšil celkově o dva levely. Díky tomu jsem také dostal dárek na koupi pár věcí zdarma, což jsem také využil a koupil si nové triko s obrázkem houby, které mi přišlo celkem dobře vypadající a nakonec i nový batoh, jehož funkci musím prozkoumat, ale zatím je to jako dobrý doplněk mého cestovatelského já. Poté jsem se rozhodl už konečně quest dokončit a vrátil se do Nautila, kde jsem bohužel za tu všehcnu námahu získal jenom tisíc experiencí, které si můžu vymlátit a nemusím nic plnit. No nic.

 

Obrazek

Obrázek: Zmiňovaná věcička.

 

Obrazek

Obrázek: Navýšení levelu + můj nový vzhled.

 

 

 

Prozatím jsem si dal pauzu, abych tohle všechno sepsal. Rozhodně se ještě dneska chystám hrát, neboť fakt nevím, jak dlouho jsou ty věcičky přístupné...